Trendyol Elite Hesabı Nedir ?

Trendyol Elite Hesabı Nedir?

Tarih |

Trendyol, internetten alışveriş yapabileceğiniz kusursuz bir online satış mağazası. Zaten Trendyol’u bilmeyen hiçbir internet kullanıcısı yoktur diye düşünüyoruz J Trendyol dönem dönem yaptığı kampanyalar sayesinde adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Biz de Red İndirim olarak sizlere sunduğumuz Trendyol indirim kodu ve kuponları ile bu kampanyalara ek olarak çeşitli indirimlerden faydalanmanızı sağlıyoruz.

Trendyol’da sadece size özel bedava kargo, çeşitli fırsatlar, Trendyol Man ve Trendyol Milla markalarında indirimlere ek olan ekstra indirimler ve müşteri hizmetlerinde öncelikli olmak. Tüm bunlar kulağa nasıl geliyor? Trendyol Elite üyeleri bu fırsatlardan yararlanıyor!

Trendyol Elite Üyelik Nasıl Olunur

Trendyol Elite üyesi olmak için para ödemenize gerek yok! Elite üyesi olmak bedava. Ancak basit bir şart var. Son 3 ayda yaptığınız alışverişlerin 5 ve üzerinin sipariş tutarı 1,500 TL’ye ulaştığında Elite ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabileceğin bir mail alacaksın. Şartı açalım; 5 farklı sipariş verip bu siparişleri onaylayacaksınız ve bu 5 siparişin toplam tutarı 1.500 TL ve üzeri olacak.

Elite üyeliğiniz bu şartı yerine getirdikten 3 ay sonra son bulur. Eğer bu son 3 ayda verdiğiniz siparişlerin tutarı da aynı şekilde 1.500 TL’yi geçtiyse Elite üyeliğiniz otomatik olarak yenilenir.

Trendyol Elite Kampanyaları

Trendyol Elite’de birçok kampanya var. İşte bu özel kampanyaların sıralı tam listesi;

  • 30 TL ve üzeri sepet tutarına ulaşan siparişlerinizde kargoya ücret ödemezsiniz!
  • Trendyol Man, Trendyol Milla başta olmak üzere birçok butikte size özel indirimler olur.
  • Trendyol Elite üyelerine özel bir müşteri hizmetleri oluşturdu, bu müşteri hizmetlerinde sorunlarına hemen dönüş sağlanır!