D&R İndirim Kodu logo
D&R İndirim Kodu

25 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

Yaza kitaplarla merhaba demek isterseniz D&R’ın sizin için harika bir indirimi var! 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde size vereceğimiz kodu sepette kullanın anında sepette 25 TL indirim kazanın.

Bitiş Tarihi Ağustos 25, 2020
15 TL Değerinde İdefix İndirim Kodu
İdefix İndirim Kodu

15 TL Değerinde İdefix İndirim Kodu

Kitap dendiğinde akla gelen sayılı markalardan olan İdefix’in size harika bir haberi var. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde size vereceğimiz kod sayesinde 15 TL değerinde indirim kazanıyorsunuz. Yaza hoşgeldin niteliğinde olan bu kampanya sadece sınırlı süre için geçerlidir.

İndirimin Tadını Çıkarın.

Bitiş Tarihi Ağustos 13, 2020
D&R 10 TL İndirim Kodu
D&R İndirim Kodu

10 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

Kitapların kokusu, sizi alıp farklı dünyalara götüren cümleler.. D&R’da yüzlerce farklı dünyaya açılabileceğiniz kitap bulunmakta ve 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde size vereceğimiz kod sayesinde 10 TL değerinde indirim kazanabilirsiniz. Kodu görmek için ”kodu aç” demeniz yeterli.

Bitiş Tarihi Temmuz 12, 2020
idefix-yuzde-45-kitap-indirimi
İdefix İndirim Kodu

Hey Kitap Kurdu! Çok Satan Kitaplar İdefix’de %45 İndirimli!

Çok satan kitapları hala almadıysanız bu kampanya sizi mutlu edecek ve popüler kitapları %45 indirimle satın almanızı sağlayacak. Çok satan kitaplar kategorisinde geçerli bu indirim sayesinde %45 daha az ödersiniz! Kampanyadan faydalanmak için “Kampanyayı Gör” demen yeterli!

idefix-indirim-kodu-10-tl
İdefix İndirim Kodu

10 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix alışverişlerinizde ekstra 10 TL indirim kazanmaya ne dersiniz? Red İndirim sizin cevabınızın evet olduğuna emin! Eh tabi bu kodun kullanım şartını da merak ediyorsunuz, kodun tek kullanım şartı sepet tutarının minimum 100 TL olması. Bu indirim kodu sayesinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim kazanırsınız! Kullanmak için “Kodu Aç” butonuna basın!

idefix-indirim-kodu-20-tl
İdefix İndirim Kodu

20 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix’te bildiğiniz üzere %50 indirim başladı, peki indirimler bununla sınırlı mı? Red İndirim’i takip ediyorsanız hayır! 20 TL İdefix indirim kodu sayesinde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanırsınız. Peki bu kodu nasıl kullanacaksınız? Yapmanız gereken tek şey “Kodu Aç” butonuna basmak! Sonrasında ilgili sayfaya yönlendirilecek ve alışverişinizi yaptıktan sonra kodunuzu kullanacaksınız.