idefix-yuzde-45-kitap-indirimi
İdefix İndirim Kodu

Hey Kitap Kurdu! Çok Satan Kitaplar İdefix’de %45 İndirimli!

Çok satan kitapları hala almadıysanız bu kampanya sizi mutlu edecek ve popüler kitapları %45 indirimle satın almanızı sağlayacak. Çok satan kitaplar kategorisinde geçerli bu indirim sayesinde %45 daha az ödersiniz! Kampanyadan faydalanmak için “Kampanyayı Gör” demen yeterli!

idefix-indirim-kodu-10-tl
İdefix İndirim Kodu

10 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix alışverişlerinizde ekstra 10 TL indirim kazanmaya ne dersiniz? Red İndirim sizin cevabınızın evet olduğuna emin! Eh tabi bu kodun kullanım şartını da merak ediyorsunuz, kodun tek kullanım şartı sepet tutarının minimum 100 TL olması. Bu indirim kodu sayesinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim kazanırsınız! Kullanmak için “Kodu Aç” butonuna basın!

idefix-indirim-kodu-20-tl
İdefix İndirim Kodu

20 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix’te bildiğiniz üzere %50 indirim başladı, peki indirimler bununla sınırlı mı? Red İndirim’i takip ediyorsanız hayır! 20 TL İdefix indirim kodu sayesinde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanırsınız. Peki bu kodu nasıl kullanacaksınız? Yapmanız gereken tek şey “Kodu Aç” butonuna basmak! Sonrasında ilgili sayfaya yönlendirilecek ve alışverişinizi yaptıktan sonra kodunuzu kullanacaksınız.

dr-yuzde-90-indirim
D&R İndirim Kodu

%90 D&R İndirimi Kampanyası

D&R’da %90’a varan indirimler bu: müzik, kitap, oyuncak ve hediyelik eşya kategorilerinde sizi bekliyor! Kampanyadan faydalanmak ve ucuza alışveriş yapmak için “Kampanyayı Gör” tuşuna basmanız yeterli! Kampanya yalnızca D&R web sitesinde geçerli!

dr-indirim-kodu-25-tl
D&R İndirim Kodu

25 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

D&R’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz 25 TL değerinde bir indirim kodu kazanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey “Kodu Aç” butonuna basmak! Bu indirim kodunu kullanmak içinse çok basit bir şart var sepet tutarınız 250 TL ve üzerinde olmalı.

dr-kitap-indirimleri
D&R İndirim Kodu

D&R’ın Çok Satan Kitaplarında %30 İndirim!

D&R Çok Satan Kitaplar kategorisindeki tüm kitaplar %30 indirimli! Bu kampanya sayesinde senenin en popüler kitaplarını ucuza satın alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak ve kampanyaya dahil ürünleri incelemek için “Kampanyayı Gör” butonuna basmanız yeterli!