İdefix İndirim Kodu


15 TL Değerinde İdefix İndirim Kodu
İdefix

15 TL Değerinde İdefix İndirim Kodu

Kitap dendiğinde akla gelen sayılı markalardan olan İdefix’in size harika bir haberi var. 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde size vereceğimiz kod sayesinde 15 TL değerinde indirim kazanıyorsunuz. Yaza hoşgeldin niteliğinde olan bu kampanya sadece sınırlı süre için geçerlidir.

İndirimin Tadını Çıkarın.

Bitiş Tarihi Ağustos 13, 2020
idefix-yuzde-45-kitap-indirimi
İdefix

Hey Kitap Kurdu! Çok Satan Kitaplar İdefix’de %45 İndirimli!

Çok satan kitapları hala almadıysanız bu kampanya sizi mutlu edecek ve popüler kitapları %45 indirimle satın almanızı sağlayacak. Çok satan kitaplar kategorisinde geçerli bu indirim sayesinde %45 daha az ödersiniz! Kampanyadan faydalanmak için “Kampanyayı Gör” demen yeterli!

idefix-indirim-kodu-10-tl
İdefix

10 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix alışverişlerinizde ekstra 10 TL indirim kazanmaya ne dersiniz? Red İndirim sizin cevabınızın evet olduğuna emin! Eh tabi bu kodun kullanım şartını da merak ediyorsunuz, kodun tek kullanım şartı sepet tutarının minimum 100 TL olması. Bu indirim kodu sayesinde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 10 TL indirim kazanırsınız! Kullanmak için “Kodu Aç” butonuna basın!

idefix-indirim-kodu-20-tl
İdefix

20 TL İdefix İndirim Kodu

İdefix’te bildiğiniz üzere %50 indirim başladı, peki indirimler bununla sınırlı mı? Red İndirim’i takip ediyorsanız hayır! 20 TL İdefix indirim kodu sayesinde 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde 20 TL indirim kazanırsınız. Peki bu kodu nasıl kullanacaksınız? Yapmanız gereken tek şey “Kodu Aç” butonuna basmak! Sonrasında ilgili sayfaya yönlendirilecek ve alışverişinizi yaptıktan sonra kodunuzu kullanacaksınız.