Flo Ayakkabı Modelleri

Tarih |

Flo ayakkabı modelleri ile ilgili tüm detayları sizin için derledik. Bu makaleden sonra Flo için adeta bir alışveriş canavarı olacaksınız!

Flo Erkek Ayakkabı Modelleri

Flo’nun erkek ayakkabı modellerinde birçok seçenek mevcut. Örneğin yıllardır en çok satış yapan markalardan olan Kinetix’in kışa uygun sayısız botları mevcut. Bunun yanı sıra Polo ve Dockers ürünlerinde %50’ye varan indirimlerle birlikte soğuğa karşı olmaları ile insanların güvenini kazanmış durumdalar.

Rahatlığa önem veriyorsanız Polaris’in botlarının ayağınıza tam oturması sayesinde genelde rahatlık konusuna önem verenlerin favorisi Polaris markasının botlarıdır.

Kalite deyince akla ilk gelmesiyle ünlü Lumberjack markaları ise şu an %25 indirim fırsatıyla şu an stoklardadır.

Bunların yanı sıra dockers ve jj stiller biraz daha şıklık konusunda kendini kanıtlayan markalardır

Flo Bayan Ayakkabı Modelleri

Flo’da bayan ayakkabı modellerinde Kinetix bu sıralar kış ile birlikte ilkbahar yaz dönemine uygun ayakkabıları sezon öncesinde satışa sunmuş durumda.

Bu modeller dışında bayan ayakkabısı deyince ilk akla gelen marka olarak Polaris markası Flo’da satışta bulunmaktadır ve en çok talep alan marka olarak %40 ve ilkbahar yaz sezon ürünlerinde %50 indirimle satılmaktadır.

Bu sezon Butigo ve Nine West ayakkabılarındaki ürünler özellikle şıklığıyla bayanların dikkatini çekmektedir.

Flo Spor Ayakkabıları

Hem rahatlığıyla hem de şık durmasıyla Flo’da spor, yürüyüş dışında normal hayatta sıklıkla spor ayakkabılar tercih edilmektedir. Tercih edilen başlıca markalardan Nike ve Puma kalitesiyle birlikte bazı ürünlerinde 100 TL’ye varan indirimlerle satılıyor ama biraz daha ekonomik ayakkabılar arıyorum derseniz Kinetix ve Torex markaları hem uygun hem de performans bakımından verdiğiniz paraya kesinlikle değecektir. Bu markalar dışında Lumberjack ve Reebok markalarının da modelleri mevcut.

Flo’daki İndirimler

Flo’daki indirim oranlarından markalardan bahsederken söz ettik. Ama genel olarak Flo’da indirimlerin en çok olduğu zamanı merak ediyorsanız Black Friday gibi indirim günleri ve sezon öncesi ürünlerde ciddi bir şekilde indirimler mevcut. Flo’da ekstra indirim kazanmak isterseniz Flo indirim kodu ile sepet tutarını azaltabilirsiniz.

Flo Ayakkabı İnstagram Sayfası

Flo’da yüzlerce hatta binlerce ürün var her gün yeni ürünler gelmekte ve ürünlerin fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bütün bunları takip etmek oldukça zordur ama Flo bütün bunları takip edebilmeniz için @floayakkabi  instagram sayfasından sürekli olarak paylaşım yapmaktadır. Paylaşımlar sayesinde güncel olan ürünleri asla kaçırmazsınız.

Flo Outlet Ürünleri

Bütün markaların arasında çeşitli ürünler vardır ama bazen bütçemiz yeterli olmayabilir bu gibi durumlarda yardımımıza outlet ürünleri gelmektedir.

Bu ürünlerden bahsetmek gerekirse çocuklar için aşırı uygun ürünler bulunmakta özellikle de Yellow Kids markası gözümüze çarpmaktadır. Ve biraz fiyatı daha fazla ama kaliteli olan Kifidis ve Balloon markalarında şu an indirimler mevcuttur. Yetişkin ürünlerinde ise Polaris ve Miss F markaları öne çıkmaktadır. Hem fiyatları uygundur hem de kalite konusunda tercih edilmesi gereken markalardır.

Erkek ürünlerinde ise Kinetix Lumberjack ve Polo markaları göze çarpmaktadır ve fiyatları aşırı uygundur. Bunlar dışında Polo ve Polaris markaları da tercih edilebilir.

Flo’dan Bot Almak

Yüzlerce seçenek ve sayısız marka varken bot almak için Flo bize başka seçenek bırakmıyor. Kalite isteyenlere Lumberjack rahatlık isteyenlere Polaris ve şıklık isteyenlere Kinetix gibi markaların öne çıkan özellikleri sayesinde Flo’dan asla eli boş dönmezsiniz. Bu özelliklerinin yanında %70 lerze varan indirimler sayesinde FLO ekonomisini düşünenlerin de gönlünde taht kurmayı başarıyor.

Ayakkabı Alırken Kararsız Kalmak

Hepimizin ortak sorunu alışveriş yaparken yüzlerce marka ve ürün arasında kararsız kalmaktır. Peki ya bu seçenekler arasında en doğrusunu nasıl bulacağız?

Flo’nun internet sitesinde bu çok kolaydır. Çünkü kolay ara yüzü ve kategorilere ayrılmış ayakkabılar sayesinde 2 ürünü karşılaştırmak oldukça kolaydır. Bu sayede Flo’nun internet sitesinde alışveriş yaparken kararsız kalmanız oldukça zordur. Bu özelliği sayesinde Flo alışverişi keyifli hale getirir.

Flo’daki Giyim Ürünleri

Flo’daki giyim ürünleri de bu sıralar oldukça popülerdir özellikle genel olarak ayakkabı mağazası olan Flo giyim konusunda da son zamanlardaki başarılarıyla dikkat çekmektedir.

Özellikle Kinetix ürünleri tarz olmasıyla oldukça dikkat çekmektedir. Ayrıca şu sıralar ayakkabılar ile birlikte giyim markalarında da %50’ye varan indirimlerle satış yapılmaktadır.

Lumberjack Nike ve Adidas ürünlerinden bahsedecek olursak fiyat performans bakımından oldukça bekleneni vermektedir ve rahatlık ve kalite konusunda en çok tercih edilen markalardandır.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir