D&R İndirim Kodu


D&R İndirim Kodları
Super Offer

D&R’da Çılgın İndirim Kodları

Kitap Okumayı Seviyor Musunuz? Cevabınız evetse size her bütçeye göre indirim kodları vereceğimizi söyleseydik mutlu olurdunuz değil mi ? D&R’da binlerce kitap arasından kendinizi geliştirirken hemde az ödemek için hemen aşağıdaki indirim kodları kullanabilirsiniz. Keyifli Alışverişler

100 TL alışverişte geçerli 10 TL anında indirim kuponu: DR10TL
150 TL alışverişte geçerli 15 TL anında indirim kuponu: DR15TL
200 TL alışverişte geçerli 20 TL anında indirim kuponu: DR20TL
250 TL alışverişte geçerli 25 TL anında indirim kuponu: DR25TL
300 TL alışverişte geçerli 30 TL anında indirim kuponu: DR30TL
350 TL alışverişte geçerli 35 TL anında indirim kuponu: DR35TL
400 TL alışverişte geçerli 40 TL anında indirim kuponu: DR40TL
500 TL alışverişte geçerli 50 TL anında indirim kuponu: DR50TL

dr-yuzde-90-indirim
D&R

%90 D&R İndirimi Kampanyası

D&R’da %90’a varan indirimler bu: müzik, kitap, oyuncak ve hediyelik eşya kategorilerinde sizi bekliyor! Kampanyadan faydalanmak ve ucuza alışveriş yapmak için “Kampanyayı Gör” tuşuna basmanız yeterli! Kampanya yalnızca D&R web sitesinde geçerli!

dr-indirim-kodu-25-tl
D&R

25 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

D&R’dan yapacağınız tüm alışverişlerde kullanabileceğiniz 25 TL değerinde bir indirim kodu kazanmak ister misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey “Kodu Aç” butonuna basmak! Bu indirim kodunu kullanmak içinse çok basit bir şart var sepet tutarınız 250 TL ve üzerinde olmalı.

dr-kitap-indirimleri
D&R

D&R’ın Çok Satan Kitaplarında %30 İndirim!

D&R Çok Satan Kitaplar kategorisindeki tüm kitaplar %30 indirimli! Bu kampanya sayesinde senenin en popüler kitaplarını ucuza satın alabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak ve kampanyaya dahil ürünleri incelemek için “Kampanyayı Gör” butonuna basmanız yeterli!

dr-indirim-kodu-10-tl
D&R

10 TL Değerinde D&R İndirim Kodu

D&R’dan bir kitap mı almanız gerekiyor? Ya da bir müzik albümü, film, aksesuar ya da oyuncak. Satın almak istediğiniz şey ne olursa olsun D&R web sitesinde size vereceğimiz kod sayesinde 10 TL indirimli alabilirsiniz. Kod 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli. “Kodu Aç” diyerek kodu görebilirsiniz.

D&R İndirim Kodu ile Doyasıya Alışveriş Keyfi!

Kitap okumayı seven, kültür ve sanata ilgi duyan milyonlarca insanın uğrak yeri olmayı başaran D&R, ticarete 1997 yılında Istanbulda açmış olduğu şubesi ile atıldı. Türkiye’nin sayılı mağazalarından biri olan D&R, yapmış olduğu indirim fırsatları ile müşterilerini memnun etmekte. Sanatın olduğu her alanda etkili olan ve her ay düzenli etkinlikler düzenleyen kurumlara ya da kuruluşlara sponsor olmaktan çekinmeyen şirket gelecek nesillere bir ışık tutma hedefinde. Bu yüzden binlerce D&R indirim kodu dağıtıyor!

Çağımızın bize sundukları arasında yer alan, yeni teknoloji unsuru online alışveriş kültüründen nasibini alan firmalardan bir tanesi de D&R. Internet sitesi üzerinden birçok kategoride ürünün pazarlamasını yapmaktadırlar. Online alışverişin bir diğer olumlu yönü ise indirim kampanyaları. Sizler de D&R kampanyaları sayesinde beğendiğiniz ürünleri çok uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kültürün öncüsü olmakla kalmayan aynı zamanda teknolojinin destekçisi olmayı sürdüren D&R cep telefonu, bilgisayar, tablet, cep telefonu aksesuarları gibi teknoloji ürünlerin de pazarlamasını yapmakta. Bu tip ürünleri diğer markalara göre daha düşük fiyatlara satarak yoğun ilgiye sebebiyet verebiliyorlar. D&R internet sitesinde popüler indirenlerin olduğu günler stoptaki bütün mallar tükenebiliyor.

D&R indirim kuponu sayesinde tek bir kod yazarak ödeme noktasında ödeyeceğiniz tutarın çok daha aşağısında bir miktarda ödeme yapabilirsiniz. Satın aldığınız bütün ürünler D&R’ ın garantisi altındadır. Bu sebeple güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Çıkacak herhangi bir sorunda garanti dahilinde çözüm bulunur veyahut değişim yapılır.

D&R İndirim Kodu

Indirim demek ucuzluk demek, ucuzluk demek hiç şüphesiz ki D&R indirim kodu demektir. Bu yüzden piyasaya yön veren bir kampanya biçimi geliştirilmiştir. Bu kampanya dahilinde 20 tl ya da 25 tl üzeri satın alımlarda %50 ‘ye varan fırsatlar siz değerli müşteriler bekliyor!

Teknolojiyle bağlantılı olduğunuz çok iyi bildiğimiz D&R yenilikleri ile insanları şaşırtmaya devam etmekte. Son dönemlerde tasarlamış olduğu elektronik kitap projesi ile önemli başarılar atmayı hedefliyor. Bu e kitaplar uygulaması ile sanal yoldan kültür alışverişi yapabilirsiniz!

D&R İndirim Kodu Nasıl Bulunur? Nasıl Kullanılır?

Öncelikle D&R indirim kuponu ve indirim kodu oldukça basit bir uygulanış şekli olan ve kolay bağlanabilen sistemler üzerine dayalıdır. Bunlar haricinde D&R hediye çeki avantajını da bulunduran siteler mevcuttur. Red İndirim sitesi sizlere en güncel ve en uygun indirim fırsatlarını sunmak için hizmet vermektedir. Sizler de binlerce fırsatı kaçırmamak için sitemize üye olabilirsiniz!

Öncelikle kullanmak istediğiniz kodu sitemizden seçiniz. Daha sonra “ kodu aç “ butonuna basarak kod sayfasına geçiş yapınız. Açılmış olan sayfada size özel verilmiş olan kodu göreceksiniz, onu sağ tarafında bulunan kopyalama tuşuna basarak kopyalayınız. Red İndirim sitesinde son yapmanız gereken eylem ise “ mağazaya git" butonuna basmak olacak. Bu işlemden sonra mağazaya yönlendirileceksiniz.

Yeni sekmede açılacak olan dr mağazasına giriş yapın. Bu internet sitesinde satın almak istediğininiz ürünleri belirleyerek sepete eklemeniz gerekmekte. Alışverişinizi tamamladıktan sonra sepetim bölümüne geçiş yapın. Bu bölümden kod kullanmadan önceki güncel fiyatı ve ürünleri gözlemleyebilirsiniz. Daha sonra “ indirim kodunu gir" bölümüne tıklayarak önceden kopyalamış olduğunuz kodu buraya kopyalayınız. Tebrikler, indirim işleminiz başarıyla gerçekleşti! Ödemenizi güvenle yapabilirsiniz.

D&R İndirim Kuponu

Dilediğiniz şekilde indirim kuponunuzu kullanmanız için sizlere müthiş kolaylıklar sunulmuştur. D&R dan yapmış olduğunuz her alışverişte puan kazanırsınız. Bu puanlar sayesinde satın almak istediğiniz ürünü çok daha ucuzu mal edebilirsiniz.  

Kitaptan telefona, plaktan ders kitaplarına binlerce çeşit arasından hizmet veren D&R geniş ürün yelpazesini her geçen gün arttırmaktadır. D&R hediye çeki dağıtmaya devam ediyor! Sizler de bu konuda oldukça büyük bir önem arz ediyorsunuz. Çünkü D&R müşterilerinin isteklerini yerine getiren bir firma. Bu yüzden de siz ne derseniz marka onu yapar.

D&R indirim kuponu dağıtıyor, yüzler hep gülümsüyor!

D&R birçok şirket ve kuruluşla bağlantı halinde. Bu şirketlerden bir tanesi de Vodafone. Bu bağlantı sayesinde D&R indirim kodu Vodafone kullanan herkese dağıtılmış bu kampanyadan sadece hat kullanıcıları yararlanabilmiştir. Bu sayede insanlar konuşurken, mesajlaşırken indirim kazanmıştır.

Kategori

Bir internet sitesi kategori ve çeşitlilik oldukça önem arz etmektedir. Tabi ki her marka için bu önemli bir konu internet sitesi olan markalar bu işleme daha fazla dikkat ediyor, çünkü kullanıcı siteye girdiğinde kategorilerin arasında boğulmamalı. Bu sebeple de oldukça sade ve ilk bakışta anlaşılır bir düzen tercih edilir.

Ürün çeşitliliği internet sitesinde olduğu gibi şubelerine de bakıldığında kendini belli etmekte. Özellikle İstanbul D&R şubelerine bakıldığında oldukça büyük ve her ihtiyacı karşılayacak tarzdan olduğunu göreceksiniz. Sadece ülke genelinde hizmet vermeyen D&R yurtdışı sipariş özelliği ile de tüm dünyaya kültür ve sanatı yaymakta. Özellikle Türk edebi eserlerin dünya çapında tanınması bizleri oldukça mutlu eden bir durum.

Sizler de binlerce ürünün arasından en hoşunuza gidenleri D&R indirim kodu ve D&R indirim kuponu sayesinde çok ucuz fiyatlara satın alabilirsiniz!

D&R Mağazaları

D&R Türkiye genelinde oldukça yüksek bir ivmesi olan şirket. Hemen hemen her şehirde en az bir şubesi bulunan, her alışveriş merkezinde standı bulunmaktadır. D&R Ankara şubesi de merkez şubelerden biri olup oldukça büyük bir ilgi duyulmaktadır. Aynı zamanda mağazanın bir köşesinde kafesi de bulunan çoğu mağaza bu yönüyle büyük beğeni toplamıştır. İnsanlar aldıkları kitapları o kafelerde oturup okuyabiliyor, sohbet edebiliyor ve yemek yiyebiliyor.

Kargo

Kargoculuk hizmeti oldukça önem arz eden ve müşteri tarafından çok fazla araştırılan bir durum. Bu yüzden markalar bir kargo firması ile anlaşmadan önce uzun süreli bir araştırma süreci geçiriyorlar. D&R da bu titiz markalardan bir tanesi.

D&R kargo takip uygulaması ile kargonuzun satın alındıktan sonraki bütün evrelerini gözlemleyebilirsiniz. Üstelik belirli bir miktar üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz!

Ödeme

Ödeme yöntemlerindeki kolaylık ve ödemenin güvenli gerçekleştirilmesi bir kullanıcının şirketten beklediği en önemli husustur. Ödeme yöntemlerinde oluşan herhangi bir sıkıntı o markanın tekrar tercih edilmemesi ve profilinin lekelenmesine yol açabilir. Bu yüzden önem arz etmektedir.

D&R mağazası da ödeme konusunun üstünde durmaktadır. Alıcıya kolaylık sağlayacak birçok yöntem sunulmaktadır. Bu yöntemler şunlardır;

  • Kredi kartı/ Banka kartı
  • Bkm Express
  • EFT

Seçeneklerinden size uygun olanı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz sürdü kredi kartı ödemelerinizde bir sonraki alışverişte tekrar bilgilerinizi girmek istemiyorsanız Masterpass uygulamasını kullanabilirsiniz. Masterpass uygulaması sayesinde tek bir tıkla alışverişini tamamlayabilirsiniz.

D&R iletişim

Müşteri hizmetlere sizlere 7/24 hizmet vermek için görev yapmaktadır. Bir sorun yaşadığınıza veyahut soracağımız bir sorunuz varsa hiç tereddüt etmeden iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşabilmeniz için sizlere hem e posta adresi hem de telefon numarası verilmiştir. Bu iki seçenekten birisiyle iletişime geçebilirsiniz.

D&R müşteri hizmetleri;

Telefon: +90 (850) 266 3737

Mail: bilgi@dr.com.tr

D&R indirim kodlarını sevdiniz mi? Daha fazla indirim kodu için Red Indirim sitesine üye olun. İşte sizin için hazırlamış olduğumuz bazı indirim kodları;

AdL İndirim Kodu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

İdefix İndirim Kodu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.