Boyner İndirim Kodu


Boyner-İndirim-Kampanyasi
Boyner

%50’ye Varan İndirim + 300 TL Üzerine %30 İndirim

Boyner’de En Uzun Hafta Sonuna Özel %50’ye Varan İndirime Ek 300 TL ve Üzeri Alışverişe %30 İndirim Kampanyası başlatıldı! Boyner’de yok yok! İhtiyacınız olan şey her neyse bu web sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz, mont, bot, ceket, takım elbise, spor ayakkabı, tişört, kazak, sporcu malzemeleri, dünyaca ünlü markaların tümünün ürünleri Boyner’de satışta! Bu ürünlere indirimli bir şekilde ulaşmak için yapmanız gereken “Kampanyayı Gör” butonuna tıklamak!

boyner-indirim-kodu-200-tl
Boyner

200 TL Boyner İndirim Kodu

Boyner’de yapacağınız tüm alışverişlerde geçerli 200 TL’lik bir indirim kazanmaya ne dersiniz? O çok beğendiğiniz ürünleri satın almanın vakti gelmedi mi? Şimdi 200 TL indirimli satın alabilirsiniz! Bu indirim kodu ile ilgili tek bir şart var o da alışverişlerinizin 600 TL ve üzeri bir tutarda olması. Koddan faydalanmak için “Kodu Aç” butonuna basmanız yeterli olacak!

boyner-indirim-kodu-75-tl
Boyner

75 TL Boyner İndirim Kodu

Boyner’den alışveriş yapmaya bayılıyorsunuz değil mi? Bu alışverişi 75 TL değerinde bir indirim kodu ile taçlandırmanıza yardım etmek istiyoruz! Boyner’den 300 TL ve üzerinde alışveriş yapın ve bu kod sayesinde 75 TL indirim kazanın! İndirim kodundan faydalanmak için hemen “Kodu Aç” butonuna tıklayın!

Boyner İndirim Kodu ile Alışverişiniz Daha Ucuz

2013 yılında perakende satış konusunda hizmet vermek için kurulan Boyner, kurulduğu yıldan bu yana özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Mağazayı diğer mağazalardan farklı kılan en büyük özellik Boyner indirim kodu başlığı altında yapmış olduğu indirim kampanyalarıdır. Müşteri memnuniyeti hususunda oldukça titiz davranan marka, bütün müşterilerinin sorunlarına çare bulmak için canla başla çalışmaktadır.

 Boyner, çatısı altında bulundurduğu yüzlerce marka ile bu sektörde ticaret hayatını sürdüren en önemli mağazalardan bir tanesidir. Bu mağaza aracılığıyla iş arayan birçok genç kendilerine istihdam olanağı sağlamıştır. Boyner büyük mağazacılık konsepti adı altında yaptığı çalışmalar ile 200 ü aşkın mağaza sayısına ulaşmıştır. Bu işi mağazacılıkla da bırakmayıp online alışveriş sitesinde de kendisini oldukça geliştirmektedir. Müşteriler ister online mağazadan ister mağazaya gidip alışveriş yapmaktadır. Ancak online alışveriş mantığı daha çok kampanya barındırdığı için insanlar genellikle internet üzerinden alışverişlerini gerçekleştirmekte.

Boyner online mağaza sayesinde dilediğiniz indirim kuponlarına anında ulaşabilirsiniz!

Garanti Boyner İndirim Kodu

Garanti Bankası, Türkiye’nin en köklü ve en kapsamlı bankalarından bir tanesidir. Hali hazırda milyonlara yakın aktif müşterisi bulunan bu banka işini en iyi şekilde yapmak için canla başla çalışmaktadır. Aynı zamanda da müşterilerine ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatlardan bir tanesi de Boyner ile ortaklaşa yapmış olduğu Garanti Boyner indirim kodu kampanyasıdır. Boyner yapmış olduğu kampanya ile Garanti Bankası’nı kullanan müşterilerine %90’a varan indirimler sunmakta. Bu indirimler sayesinde kullanıcılar hem bankacılık faaliyetlerini gerçekleştiriyor hem de bu işlemi yaparken indirimler kazanabilirsiniz!

Boyner İndirim Kodu Nereye Yazılır?

Nasıl Kullanılır? Boyner indirim kodu oldukça kolay bulunabilen ve kullanımı oldukça basit bir yöntem olan koddur. Bu kodun en büyük avantajı satın alınan ürünün fiyatında direkt etki etmesi. Bu yüzden indirim kuponu siteleri bu kodları bulmak için önemli bir uğraş vermektedirler. Örneğin 100 tl indirim ya da 50 tl indirim kodu kampanyasından faydalanmak isteyen bir alıcı öncelikle Red İndirim sayfasından istediği kodu seçerek kod alma sayfasına gidecek. Bu işlemden sonra karşınıza çık kod alma bölümündeki kodu kopyalaması gerek. Daha sonrasında ise alışveriş yapmak istediği mağazaya yönlendirilmesi için ‘mağazaya git’ butonuna basacak.

 Son aşama olarak mağazadan alışverişini tamamlamak isteyen müşteri, satın almak istediği ürünleri sepetine eklemelidir. Daha sonra sepetim bölümüne geldiğinde satın aldığı ürünlerin kod kullanılmadan önceki fiyatlarını görecektir. Daha önce kopyalamış olduğu kodu kod yazma bölümüne yapıştırarak şartlar dahilinde gerçekleşecek olan indirimi gözlemleyebilir. Bu işlemlerden sonra güvenle satın alma işlemini gerçekleştirebilir.

Boyner İndirim Kuponu

Türkiye’de indirim kuponu veren siteler fazlalaşmaya başlamış durumda. Aynı zamanda indirim kuponu veren dergi ve gazetelerin ömrü yavaş yavaş tükeniyor. Yeni teknoloji çağı ile birlikte işlemler online sistem üzerinden gerçekleşiyor. Bu sebeple de Boyner indirim kuponu kelimesi bu tip online platformlarda oldukça sık karşımıza çıkan bir uygulama. Artık insanlar hangi gazetede kupon var diye düşünmek zorunda kalmayacaklar.

 Sizler de Boyner indirimleri gibi indirimlerden faydalanmak istiyorsanız Red İndirim sitesinde yüzlerce indirimlerden birini seçip dilediğinizce kullanabilirsiniz. İndirim kodu verilen mağazalardan Gratis ve Trendyol markalarına ulaşmak için;

Trendyol İndirim Kodu sayfasına ulaşmak için buraya,

Gratis İndirim Kodu sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Boyner 300 TL’ Ye 100 TL İndirim Kodu

Boyner sık sık vermiş olduğu indirim kuponu ve indirim kodları ile müşterilerin yüzünü güldürmeyi başarabilmekte. Bu indirim kodları sayesinde müşteriler yaptıkları alışverişlerden anında indirim kazanabilmekte. Bu kampanyalardan yetinmeyen firma bir de Boyner hediye çeki uygulamasını yürürlüğe sokmuştur. Boyner’in birbirinden güzel avantajlı fırsatlarından bir tanesi de 300 tl ye 100 tl indirim kodu kampanyası. Bu kampanyaya göre seçili ürünlerde 300 tl ve üzeri alışveriş yapan alıcılar ödeme noktasında 100 tl indirim fırsatıyla karşılaşıyor!

Boyner indirim kuponu ve indirim kodu hususlarında oldukça gönlü bol bir tavır sergilemekte. 1 alana 1 bedava kampanyası ağustos ayına damgasını vururken mağaza da gönlünün bolluğunu bir kez daha göstermiştir. Bunlarla da kalmayıp her ay en az 20 indirim fırsatı sunmaktadır.

Boyner’den alışveriş yapmak hem avantajlı hem de keyifli!

Boyner 300 TL’YE 75 TL İndirim Kodu

Boyner’den fırsatlar son hızıyla devam etmekte. Bir başka indirim fırsatı ise 300 tl ve üzeri alışverişlerinizde geçerli olan 75 tl indirim kodu. Bu kod ile seçili ürünlerde yaptığınız alışverişler %70 e varan fırsatlar siz değerli müşterileri beklemekte! Online alışveriş mağazası mantığını çok iyi bir şekilde benimsemiş olan mağaza bir internet sitesinin yerine getirmesi gereken bütün koşulları layıkıyla yerine getirmektedir.

Kategoriler

Bir perakende satış konusunda online alışveriş platformuna sahipseniz ürünleriniz arasında kategorize işlemini çok iyi bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu konuda çaba sarf eden firmalar diğer rakiplerine göre her daim bir adım önde olmayı başarmışlardır.

Boyner online alışverişlerde kullanıcılarına elinden geldiği kadar rahat bir alışveriş imkânı sağlamayı planlamakta. Bu plan dahilinde de kullanıcının siteye giriş yaptığında istediği ürünü nasıl kolay bir şekilde bulur ya da bu sitede uzun süre vakit geçirmek isteyen bir kişinin gezinti sırasında sıkılmaması için farklı yöntemler geliştirmektedir. Bu hususlarda başarıya ulaşmak için kategori genişliğine çok büyük önem verilmiştir. Öyle ki 10’a yakın kategorinin onlarca alt başlığı bulunmaktadır. Bu sayede siteye alışveriş yapmak için giren kişiler almak istedikleri ürün tarzını kategori bölümünden hangi sekmentte olduğunu seçerek o tarz ürünlerin hepsini inceleme fırsatı bulmuş oluyorlar.

Boyner Ödeme

Alıcı, bir ürünü satın alırken birçok detayı gözden geçirir. Bu detaylardan birisi ve en önemlisi ödeme yöntemleri ya da ödeme güvenliği konusunda şirketin size sunduklarıdır. Eğer ki ödeme noktasında müşteri, ödeme konusunda istediği şartları göremez ise ödemeden anında vazgeçebilir. Bu yüzden firmaların bu konun üzerinde durmaları gerekmektedir.

Örneğin, bir alıcı Boyner indirim kodu fırsatı adı altında aldığı bir kod ile alışveriş yaptı. Eğer ki Boyner’in ödeme planıyla alakalı şartlarından emin olamaz ise bu alışverişten vazgeçebilir. Boyner bu tip konularda en başından beri oldukça titizlikle yürüttüğü çalışmalarla kendisinden hayli söz ettirmiştir. Bugüne kadar hiçbir müşteriden ödeme konusunda şikâyet almayan firma, oluşabilecek küçük sorunlara da ivedilikle çözüm sağlamıştır.

Güvenli alışverişin tek adresi Boyner!

Boyner Anneler Günü İndirimi 2019

Boyner, anneler gününde de değerli annelerimizi unutmamış ve muhteşem kampanyalar başlatmış. Bugüne özel indirimlerden en dikkat çekeni ev eşyaları ve kadın giyim ürünlerinde %90’a varan indirim fırsatları hiç kuşkusuz. Bu fırsatlar hem evlatları ve hem anneleri çok mutlu etmekte.

Boyner Black Friday

Tek bir gün içinde dev alışverişler, mağazalarda metrelerce kuyruklar denildiğinde akla gelen ilk gün tabi ki de Black Friday. Boyner’de bugüne özel bütün ürünlerde şok eden fırsatlar sizleri bekliyor. Üstelik sıra bekleme derdi yok, izdihama girme derdi yok tek tıkla kapınızda!

Boyner Kargo

Kargo hizmeti son dönemlerde önemini oldukça arttırmış durumda. Bu sebeple de gerek mağazalar gerek ise kargo şirketleri sektörde kalıcılığını devam ettirmek için önemli projeler yapmaya devam ediyor. Müşteri, satın aldığı ürünü çok kısa bir süre zarfında teslim almak istemektedir. Bu yüzden de oldukça sıkı bir kargo takibi yapılması gerekmektedir. En son teknolojinin ürünü olarak da artık alıcılar satın aldıkları ürünün bütün kargo işlemlerini online olarak gözetlemekte. Boyner’de kargo konusunda müşterilerine en üst seviyede hizmeti yaşatmakta. 24 saat içinde kargo hizmeti ile önemli bir ivme yaratan firma şimdilerde ise online mağazadan ödemesi yapılan ürünleri mağazadan alma fırsatı sunmakta.

Boyner Tarihçe

1981 yılında kurulan ‘çarşı’ isimli ilk mağazası ile ticaret hayatına atılan Boyner her geçen gün bu sektörde ilerlemesini sürdürmüştür. 2013 yılında ‘YKM’ adı altında bir çatı altında toplanan marka perakende satış konusunda kendini oldukça önemli derecede geliştirmiş ve gelişimini hala sürdürmektedir. 2010 yılında 500 milyon net satış rakamına ulaşan firma bu konuda çok önemli bir ilke imza attı ve başarısını tüm herkese göstermiş oldu. 2011 yılında ise bir süre kapatılan çarşı mağazaları eski ihtişamı ile tekrar açıldı ve müşteri kabul etti.

Boyner Markalar

Boyner, birbirinden bağımsız birçok markayı barındırmaktadır. Bu markalar;

1-) LİMON COMPAN

 2-) NORTH OF NAVY

 3-) COTTON BAR

 4-) T-BOX

 5-) HOUSE OF CAMELLİA

6-) BLACK PEPPER

7-) PİNK ORANGE

8-) MAMMARAMMA

9-) BARBİE

10-) PENFORD

 

Boyner Mağazalar Türkiye’nin 40’a yakın ilçesinde hizmet veren firma bu mağazalarında her yaştan, her cinsiyetten insana hizmet sunmakta. Mağazacılık sayısında çoğu rakibine önemli farklar atmış bulunmaktadırlar. Ana mağazalarının dışında Boyner Sports, YKM ve Boyner Outlet mağazaları ile Türkiye’de yapılmayanı yapmayı başarabilmişlerdir. Bu başarıları insanlar tarafından oldukça takdir toplamıştır.

İletişim

Boyner İletişim Çağrı Merkezi: 444 29 67 (09:00-22:00)

Boyner Büyük Mağazacılık Merkez Ofis: 0212 335 75 00

Destek: info@boyner.com.tr

E-ticaret ile ilgili öneri ve yorumlarınız için: e-ticaret@boyner.com.tr